Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

05 listopada 2020
Zamykane są cmentarze. Zamykane są knajpy. Zamykane są sklepiki w galeriach. Zamykane są kina.
25 października 2020
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

Obserwuj Kasjerkę

Spod Lady

na Facebook'u

Obserwuj stronę

Spod Lady

na Facebook'u

Dołącz do grupy

Spod Lady

na Facebook'u

Świat widziany spod lady marketu: Biedronka, Lidl, Tesco, Dino, Lewiatan, Stokrotka, Carrefour, Castorama, Intermarche, Kaufland, Żabka

Strona Spod Lady

POWRÓT

Łzy cisną się do oczu, a ciśnienie skacze w żyłach na wieść o tym, jaki nam, kobietom, los zgotowało nasze Państwo.
 

To, że wprowadzają zalecenia i egzekwują ich przestrzeganie jakby stanowiły Prawo, przestało kogokolwiek dziwić.

 

Przyszła więc kolej, by wykorzystać moment, że kobiety nie mają żadnej szansy protestu, obrony, czy sprzeciwu, żadnej, bo przecież każde zgromadzenie zostanie przez PISlicję rozgromione w fałszywej trosce o NASZE ZDROWIE ... czujecie tę hipokryzję? W trosce o nas zabiera nam się podstawowe prawa o stanowieniu o sobie i swojej rodzinie, odbiera nam się prawo do wyboru i podjęcia AUTONOMICZNEJ decyzji jak chcemy i jesteśmy w stanie zachować się w trudnej sytuacji, czemu jesteśmy a czemu nie jesteśmy w stanie podołać. I ILE UDŹWIGNĄĆ.

 

Zdecydowali.
Bez litości.
Bez empatii.
Bez zrozumienia.
BEZ NAS. O NAS.
Zdecydowali.

 

Pod przykrywką PANDEMII wtedy, gdy nic nie można zrobić, bo wprowadzili czerwoną strefę i będą mówić, że ekstremiści mają za nic cudze zdrowie i nie stosują się do zaleceń wydanych dla NASZEGO DOBRA. Wprowadzili gromadzenia tylko do 5 osób! żebyśmy nie mogły wyjść na ulicę i protestować!
 

Dla czyjego i jakiego dobra ja się pytam? Gdzie widzicie obłudnicy to dobro? w czym je dostrzegacie? W psychicznym łamaniu kobiety zmuszonej przez kilka miesięcy żyć w poczuciu, że dzieciątko, które się w niej rozwija nie ma żadnej, ale to żadnej szansy na rozwój i życie, za to ma zagwarantowane, że każdą sekundę swojego życia przecierpi niewyobrażalnie aż w męczarniach skona, tylko po to, by jakiś ksiądz mógł dostać kasę za pochowanie jego maleńkiego ciałka? 

 

Hańba. Hańba dla POLSKI, że tak nieludzko traktuje swoje córki, kobiety, obywatelki. HAŃBA.

 

poza kolejnością, w ciąży, zakupy
23 października 2020

Bezprawie dla kobiet 

05 listopada 2020
Zamykane są cmentarze. Zamykane są knajpy. Zamykane są sklepiki w galeriach. Zamykane są kina.
25 października 2020
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
23 października 2020
Łzy cisną się do oczu, a ciśnienie skacze w żyłach na wieść o tym,

Aktualności / BLOG

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów."    -Richard Branson-